Go to content
szczyty gór ośnieżone

Dlaczego w SkiFanatic masz albo satysfakcję, albo zwrot pieniędzy?

Sprawdź, jak działa prawdziwa gwarancja dopasowania butów narciarskich.

Misja naszego sklepu jest prosta: chcemy, żebyś na stoku poczuł prawdziwą różnicę. 

Wiemy, że osiągnięcie znakomitych rezultatów w narciarstwie wymaga czasu, ciągłego rozwoju i dużego zaangażowania. 

Świetnie dopasowane buty narciarskie niewątpliwie odgrywają w tym procesie jedną z głównych ról i mogą przenieść Cię na zupełnie nowy, lepszy poziom szusowania na stokach. 

Dlatego gwarancja dopasowania butów narciarskich w Ski Fanatic nie jest jedynie sloganem, ale efektem i rdzeniem naszej misji, którą realizujemy już od kilkunastu lat. 

Skąd pewność, że w Ski Fanatic znajdziesz doświadczonych fachowców i rozwiązanie problemów z butami narciarskimi? 

Z prostego powodu: jako właściciel Ski Fanatic, byłem kiedyś w tym samym miejscu co Ty i znam te problemy doskonale.

Przygodę z narciarstwem zacząłem już w wieku 7 lat. Uwielbiałem to niezwykłe uczucie od pierwszego zjazdu, ale… niestety odziedziczyłem stopy po moim tacie. 

Cóż, powiem tylko, że bynajmniej nie zostały one stworzone z myślą o butach narciarskich. 🙂 Ból nóg był tak duży i dotkliwy, że po kilku razach nie dawałem rady zjeżdżać. 

Przez lata radziłem sobie przy pomocy półśrodków, które ograniczały ból. Jednak zbyt mocno kochałem narciarstwo, żeby z niego rezygnować. W końcu trafiłem do sklepu, w którym profesjonalista dobrał i zmodyfikował mi buty narciarskie. 

Od tamtej pory na nowo zacząłem odkrywać piękno narciarstwa, a teraz w Ski Fanatic chcę dostarczyć Ci podobnych doświadczeń. 

Więcej o misji naszego sklepu i o tym, jak powstawał – przeczytasz tutaj

Warunki gwarancji dopasowania butów w Ski Fanatic

Gwarancja – słowo, które przez wielu jest tak mocno nadużywane, że niektórym kojarzy się jedynie z pustym sloganem. Dlatego od początku działalności Ski Fanatic wiedziałem, że u nas ma być inaczej, o czym zaraz opowiem więcej. 

Gwarancja obejmuje buty narciarskie oraz indywidualne wkładki kupione i dopasowane w stacjonarnym sklepie narciarskim Ski Fanatic w Warszawie. 

Jak to dokładnie działa w praktyce? 

Bardzo prosto – gdy po kilku dniach jazdy okaże się, że nadal występują problemy z właściwym dopasowaniem Twoich butów narciarskich, wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na wizytę, podczas której zmodyfikujemy buty nieodpłatnie. 

Jeśli po kilku dopasowaniach efekt nadal Cię nie zadowala,  wymieniamy Twoje buty na inny model lub zwracamy Ci pieniądze.

Pomyśl tylko, często dostajesz taką gwarancję oraz jak często masz wrażenie, że w sklepie rzeczywiście chodzi o Twoje zadowolenie? No właśnie…

Trochę nudnych rzeczy, ale musisz o nich wiedzieć

W sklepie płacisz cenę butów + cenę wkładek + cenę za dobór butów (cena doboru nie jest zwracana w przypadku zwrotu butów i/lub wkładek) 

Tutaj sprawdzisz cennik i pakiety butów, w ramach których możesz dobrać u nas buty. 

Najważniejsze szczegóły gwarancji:

 • Gwarancja dotyczy komfortu lub dopasowania butów narciarskich i wkładek. Nie obejmuje nagłej zmiany preferencji odnoszącej się do wyglądu lub wymagań klienta dotyczących butów np. chciałem buty bez Ski Walk’a, teraz chcę ze Ski Walk’iem.
 • Możesz skorzystać z gwarancji, jeśli przyjdziesz do nas co najmniej 3 razy na ich modyfikację (wizyta w sklepie, podczas której kupujesz buty i wkładki + 3 wizyty na ewentualne dopasowanie). Po tych trzech próbach dopasowania możesz dać nam kolejną szansę lub wymienimy buty na inne albo zwrócimy Ci pieniądze.
 • Modyfikacje butów odbywają się wyłącznie w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie przy al. KEN 51 w Warszawie.
 • Na modyfikacje butów obowiązują zapisy. Na spotkanie trzeba przyjść osobiście z butami – tylko wtedy możemy stwierdzić, co jest do poprawy.
 • Pomiędzy wizytami na dopasowanie butów musi minąć minimum tydzień.
 • Gwarancja obejmuje tylko te buty, do których wykonaliśmy indywidualne wkładki narciarskie.
 • Gwarancja trwa rok od momentu zakupu.
 • Gwarancja nie obejmuje osób poniżej 18 roku życia.
 • Gwarancja nie obejmuje osób, których waga zmieni się o +/-10% (lub różnica będzie większa) w porównaniu do dnia zakupu butów.
 • Gwarancja nie obejmuje osób, u których stopy lub łydki radykalnie zmienią kształt (np. w wyniku wypadku, lub problemów ze zdrowiem).
 • Gwarancja obejmuje buty, które dobieramy i rekomendujemy. Nie jest możliwe dopasowanie każdych butów do każdej nogi. Niekoniecznie wybierzemy dla Ciebie „te najładniejsze buty narciarskie”, za to najlepiej dopasowane.
 • Żeby skorzystać z gwarancji, wystarczy przedstawić dowód zakupu butów i wkładek w Ski Fanatic,  (paragon lub potwierdzenie wykonania transakcji kartą) oraz dokument potwierdzający udzielenie gwarancji. 

Dokument ze szczegółowymi warunkami gwarancji dostaniesz podczas wizyty w Ski Fanatic.

O tym musisz pamiętać…

Nawet najlepiej dobrane i dopasowane buty narciarskie mogą na początku użytkowania powodować odczuwanie pewnego dyskomfortu. Jest to całkowicie normalne zjawisko, bo tak, jak buty do chodzenia na co dzień potrzebują kilku dni, by dopasować się do stopy, tak podobnie jest z butami narciarskimi. 

Warto więc pojeździć w nich jakiś czas, np. wybrać się na weekend lub dwa na testowe „rozjeżdżenie” i dopiero wtedy podjąć decyzję o tym, czy faktycznie potrzebujesz dalszych modyfikacji.

Co konkretnie zyskujesz, kupując buty w SkiFanatic?

Oferujemy coś więcej niż wysokiej jakości usługę i fachowe doradztwo w zakresie wyboru oraz dopasowania butów narciarskich. Przede wszystkim możesz liczyć na wspaniałe doświadczenie, gdzie to Ty i Twoje potrzeby jesteście w centrum uwagi.

Poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzeba, wsłuchamy się w Twoje potrzeby i wspólnie przejdziemy krok po kroku przez cały proces. 

Co najważniejsze, absolutnie nie musisz znać się na sprzęcie narciarskim. Umawiasz się w naszym salonie na dobór butów i przez około 2-3 godziny masz do swojej dyspozycji doświadczonego bootfittera. 

Dzięki temu zyskujesz spokój i pewność, że dobrane buty, będą dopasowane do Ciebie i Twojego stylu jazdy. 

Nie wierz nam na słowo, przyjdź i sprawdź sam 

Jak to mówią, papier przyjmie wszystko. Dlatego nie chcemy, żebyś wierzył nam na słowo, ale przekonał się o tych wszystkich obietnicach osobiście. 

Jeśli w którymś momencie poczułeś, że to właśnie my jesteśmy osobami, którym chcesz powierzyć tak ważne zadanie, jakim jest dobór i dopasowanie butów narciarskich, to zaufaj swojej intuicji. Umów się na wizytę w naszym salonie stacjonarnym i wspólnie przejdźmy przez ten proces.